Hakkımızda
Merkezi Ümraniye de olan Bayraksan Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi flama,sancak ve bayrak imalatı yapmaktadır. Fiyatlarımız %50 ye varan indirimlerle kaliteli olup ve kaliteli kumaşlarca basılmaktadır.İster hazır tasarım kullanın, ister kendi tasarımlarınızı gönderin. İstersenizde özel tasarım yaptırarak kendi bayrağınızı üretebilirsiniz. Firmamız satış öncesi ve satış sonrası yüz yüze telefonla whatsappla,sosyal medyayla, maille hangi hizmeti seçerseniz seçin destek ve faaliyet hizmeti sağlamaktadır.

Bayraksan Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi olarak masa bayrağı,olta bayrağı,damla bayrağı, plaj bayrağı , yelken baayrağı, makam bayrağı,kanvas tablo, kırlangıç bayrağı,ülke bayrağı,dijital baskı,türk bayrağı,atatürk posteri,afiş , pankart,bez afiş, bayrak direği, bayrak aparatları üretimini yapıp satışını sağlamaktayız.

Bayraksan Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi olarak marka tescilli olup TSE standartlarına uygun patentleri mevcuttur . Fiyatlarımıza KDV dahildir.
Sitemiz comodo(evssl) güvenlik sertifikasına sahiptir. 256/mb bit tarafından şifrelenmektedir. Kredi kartı ödemeleriniz hiçbir şekilde kayıt altına alınmamaktadır. ödeme yaparken banka alt yapısını kullanıp bilgileriniz şifrelenmektedir.

İLETİŞİM;

ADRES: Şerifali Mh. Turgut özal bulvarı n122/124A ÜMRANİYE/İSTANBUL

Marka tescillimiz : Bayraksan Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.